Velká hvězda boxu Tyson Fury se chtěl zabít nárazem auta do mostních pilířů

0
1277
blank
Tyson Fury, zdroj: boxingnewsonline.net

Sport je oborem, kde je zapotřebí i dobrá psychika a je úplně jedno, o jakého konkrétního sportovce se jedná. Fanoušci boxu budou jistě znát jméno Tyson Fury.

Jedna z hvězd boxerského ringu se totiž donedávna potýkal s depresemi. Vyústilo to dokonce k přemýšlení o sebevraždě. Teprve třicetiletý boxer na tom byl hodně zle. Jelikož mu nic nepomáhalo, odhodlal se k zoufalému kroku. Nasedl do svého luxusního auta – ferrari a po dálnici se řítil rychlostí 300 km za hodinu. Jeho cíl byl jediný. Chtěl se zabít. Bylo to před třemi lety, což je vcelku nedávná doba. Rozpovídal se však zevrubněji až nyní.

Most to měl ukončit

Jak sám říká, věděl, že přijíždí či se spíše řítí k mostu. Nebyl schopný myslet na nic jiného, než že bude velký most. Chtěl autem trefit do pilíře, až by se rozmáčklo jako plechovka coly. Z tohoto vyjádření mrazí. Je vidět, že Fury to v ten okamžik myslel vážně, protože neviděl jiné východisko. Fury má přezdívku cikánský král. To není nic hanlivého. Však ji vymyslel on sám a také si ji dal k užívání. V době těchto událostí spadl až na samé dno. Kromě depresí pil také alkohol. K tomu se přidalo i staré známé – drogy.

Konkrétně kokain. Navíc přibral až na 180 kilo. Bylo mu tehdy tak zle, že chtěl jediné – ukončit to. Nehodu s pilíři si na poslední chvíli rozmyslel. Zabránilo mu v tom jediné – myšlenka na rodinu a děti. Následně šel za lékaři. Léky však odmítl. Jak sám dodává, jeho medikamentem je trénink. Když trénuje každý den, tak také každý den bere léky.

Více informací o boxu najdeš ZDE