Wilder se soupeřem zametl po dvou minutách

0
832
blank
Deontay Wilder, zdroj: Daily mall

Boxer Deontay Wilder se v New Yorku postavil proti Dominicu Breazealovi. Wilder se dlouho nezdržel. Svého protivníka skolil hned v prvním kole a obhájil tak titul mistra světa těžké váhy organizace WBC. Bylo to už jeho 41. vítězství v profi ringu. Z toho to bylo čtyřicáté k.o. neboli knockout. Breazeal jakožto vyzyvatel se měl také čím pochlubit. Dosud prohrál jen jednou. Před třemi lety, a to také knockoutem. Jednalo se v tomto případě o Brita Anthonyho Joshuu. Joshua má tři mistrovské pásy. Nyní se čeká, jestli proběhne jeho zápas s Wilderem. Zápas Wildera s Breazealem trval pouze 2 minuty a 17 vteřin.

Po tvrdém zásahu bylo hotovo

Ano, Wilder udeřil opravdu velmi silně a Breazeal se skácel zemi. V tu chvíli bylo vlastně hotovo. Po takovém úderu by se jen těžko zvedl a pokračoval dál. Wilder byl navíc o šest kilo těžší než při zápase s Tysonem Furym. Ten se odehrál vloni v prosinci a skončilo to remízou. Wilder už po deváté obhájil mistrovský pás. Jediný, kdo mohl v uvozovkách trochu remcat jsou diváci. Ti si bohužel pro ně neužili příliš boxu. Breazeale ukončení zápasu považoval za předčasné. Nakonec však dal rozhodčímu za pravdu. Jak sám řekl, slyšel jak rozhodčí počítá sedm, osm, ale to už byl na nohách.

V dalších kolech to podle něj mohlo být lepší. Avšak rozhodčí se musí starat o to, aby byli boxeři chránění a mohli jít do dalších zápasů. Wilder si byl naopak jistý vítězstvím. Po úderu se změnila soupeřova řeč těla. Po tolika zápasech to už člověk pozná, jak uvedl Wilder. Během týdne nešetřili vůči sobě ostrými slovy, ale to je v boxu naprosto běžné. Po zápase se však přátelsky objali. Wilder dodal, že by si přál, aby to takhle bylo vždycky.

Více informací o boxu najdeš ZDE